Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Plan lekcji
  3. II a

Plan lekcji dla II a

Rok szkolny: 2019 / 2020

 

Wychowawca: p. Iwona Dulewicz

 

Plan obowiązuje od: 17 października 2019 r.

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 - - -
2. 8.50 - 9.35 - - -
3. 9.45 - 10.30 Edukacja plastyczna p. Iwona Dulewicz 42
4. 10.35 - 11.20 Język angielski p. Bogusława Sankowska 32
5. 11.40 - 12.25 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
6. 12.40 - 13.25 Wychowanie fizyczne p. Agata Pawlik DG
7. 13.30 -14.15 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
8. 14.20 - 15.05 - - -
9. 15.10 - 15.55 - - -
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 - - -
2. 8.50 - 9.35 - - -
3. 9.45 - 10.30 - - -
4. 10.35 - 11.20 - - -
5. 11.40 - 12.25 - - -
6. 12.40 - 13.25 Język angielski p. Bogusława Sankowska 42
7. 13.30 - 14.15 Edukacja informatyczna p. Marzena Bobula 28
8. 14.20 - 15.05 Edukacja muzyczna p. Iwona Dulewicz 42
9. 15.30 - 15.55 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 - - -
2. 8.50 - 9.35 Religia p.Grażyna Pabiańczyk 43
3. 9.45 - 10.30 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
4. 10.35 - 11.20 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 38
5. 11.40 - 12.25 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 38
6. 12.40 - 13.25 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
7. 13.30 - 14.15 - - -
8. 14.20 - 15.05 - - -
9. 15.10 - 15.55 - - -
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 - - -
2. 8.50 - 9.35 - - -
3. 9.45 - 10.30 - - -
4. 10.35 - 11.20 - - -
5. 11.40 - 12.25 - - -
6. 12.40 - 13.25 Wychowanie fizyczne p. Agata Pawlik mg
7. 13.30 14.25 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
8. 14.20 - 15.05 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
9. 15.10 - 15.55 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 - - -
2. 8.50 - 9.35 - - -
3. 9.45 - 10.30 - - -
4. 10.35 - 11.20 Wychowanie fizyczne p. Agata Pawlik mg
5. 11.40 - 12.25 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
6. 12.40 - 13.25 Religia p. Grazyna Pabiańczyk 42
7. 13.30 - 14.15 Edukacja wczesnoszkolna p. Iwona Dulewicz 42
8. 14.20 - 15.05 - - -
NA GÓRĘ