Plan lekcji dla VIII b

 

Rok szkolny: 2019/2020

 

Wychowawca: p. Małgorzata Mroczek-Rutka

 

Plan obowiązuje: od 17 października 2019 r.

 

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 - -
2. 8.50 - 9.35 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski DG
3. 9.45 - 10.30 Matematyka p. Sylwia Puto 24
4. 10.35 - 11.20 Biologia p. Małgorzata Sojka 26
5. 11.40 - 12.25 Godzina wychowawcza p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
6. 12.40 - 13.25 Język polski p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
7. 13.30 - 14.15 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
8. 14.20 - 15.05 Wychowanie do życia w rodzinie p. Iwona Dulewicz 14
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Język angielski p. Iwona Dądela 38
2. 8.50 - 9.35 Fizyka p. Marta Leśniak 14
3. 9.45 - 10.30 Geografia p. Patrycja Misztal 26
4. 10.35 - 11.20 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
5. 11.40 - 12.25 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski mg
6. 12.40 - 13.25 Historia p. Jadwiga Koźlak 38
7. 13.30 - 14.15 Wiedza o społeczeństwie p. Jadwiga Koźlak 38
8. 14-20 - 15-05 --- --- ---
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 --- --- ---
2. 8.50 - 9.35 Fizyka p. Marta Leśniak 14
3. 9.45 - 10.30 Matematyka p. Sylwia Puto 24
4. 10.35 - 11.20 Język polski p. Małgorzata Mroczek-Rutka 26
5. 11.40 - 12.25 Język polski p. Małgorzata Mroczek-Rutka 26
6. 12.40 - 13.25 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski DG
7. 13.30 - 14.15 Język angielski p. Iwona Dądela 38
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 --- --- ---
2. 8.50 - 9.35 Matematyka p. Sylwia Puto 24
3. 9.45 - 10.30 Edukacja dla bezpieczeństwa p. Paweł Dudek 32
4. 10.35 - 11.20 Informatyka p. Barbara Urbanowska 28
5. 11.40 - 12.25 Język polski p. Małgorzta Mroczek-Rutka 14
6. 12.40 - 13.25 Historia p. Jadwiga Koźlak 38
7. 13.30 - 14.15 Wiedza o społoeczeństwie p. Jadwiga Koźlak 38
8. 14.20 - 15.05 Religia ks. Marcin Majcher 12
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Religia ks. Marcin Majcher 12
2. 8.50 - 9.35 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
3. 9.45 - 10.30 Matematyka p. Sylwia Puto 24
4. 10.35 - 11.20 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
5. 11.40 - 12.25 Język angielski p. Iwona Dądela 38
6. 12.40 - 13.25 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski DG
7. 13.30 - 14.15 Język polski p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
NA GÓRĘ