Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Plan lekcji
  3. VIIb

Plan lekcji dla VIIb

Rok szkolny: 2019 / 2020

 

Wychowawca: p. Magdalena Jakubczyk

 

Plan obowiązuje: od  30 marca 2020 r.

 

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.30 - 8.55 Plastyka p. Mariola Kokot 12
2. 9.05 - 9.30 Geografia p. Patrycja Misztal 16
3. 9.40 - 10.05 Biologia p. Małgorzata Sojka 26
4. 10.15 - 10.40 Jezyk polski p. Katarzyna Bochniak 18
5. 10.50 - 11.15 Godzina wychowawcza p. Magdalena Jakubczyk 36
6. 11.25 - 11.50 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
7. 12.00 - 12.25 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
8. --- --- ---
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.30 - 8.55 Muzyka p. Mariola Kokot 12
2. 9.05 - 9.30 Matematyka p. Sylwia Puto 24
3. 9.40 - 10.05 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
4. 10.15 - 10.40 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
5. 10.50 - 11.15 Język angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
6. 11.25 - 11.50 Historia p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
7. - - -
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.30 - 8.55 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
2. 9.05 - 9.30 Biologia p. Małgorzata Sojka 26
3. 9.40 - 10.05 Fizyka p. Marta Leśniak 14
4. 10.15 - 10.40 Matematyka p. Sylwia Puto 24
5. 10.50 - 11.15 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada mg
6. 11.25 - 11.50 Geografia p. Patrycja Misztal 26
7. 12.00 - 12.25 Historia p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
8. --- --- ---
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.30 - 8.55 Fizyka p. Marta Leśniak 14
2. 9.05 - 9.30 Język angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
3. 9.40 - 10.05 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
4. 10.15 - 10.40 Matematyka p. Sylwia Puto 24
5. 10.50 - 11.15 Religia ks. Marcin Majcher 24
6. 11.25 - 11.50 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada DG
7. 12.00 - 12.25 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada DG
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.30 - 8.55 Matematyka p. Sylwia Puto 24
2. 9.05 - 9.30 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
3. 9.40 - 10.05 Jezyk angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
4. 10.15 - 10.40 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
5. 10.50 - 11.15 Religia ks. Marcin Majcher 14
6. 11.25 - 11.50 Informatyka p. Barbara Urbanowska 28
7. 12.00 - 12.25 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada DG
NA GÓRĘ