Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Plan lekcji
  3. VIIb

Plan lekcji dla VIIb

Rok szkolny: 2019 / 2020

 

Wychowawca: p. Magdalena Jakubczyk

 

Plan obowiązuje: od  17 października 2019 r.

 

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Plastyka p. Mariola Kokot 12
2. 8.50 - 9.35 Geografia p. Patrycja Misztal 16
3. 9.45 - 10.30 Biologia p. Małgorzata Sojka 26
4. 10.35 - 11.20 Jezyk polski p. Katarzyna Bochniak 18
5. 11.40 - 12.25 Godzina wychowawcza p. Magdalena Jakubczyk 36
6. 12.40 - 13.25 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
7. 13.30 - 14.15 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
8. 14.20 - 15.05 --- --- ---
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Muzyka p. Mariola Kokot 12
2. 8.50 - 9.35 Matematyka p. Sylwia Puto 24
3. 9.45 - 10.30 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
4. 10.35 - 11.20 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
5. 11.40 - 12.25 Język angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
6. 12.40 - 13.25 Historia p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
7. 13.30 - 14.15 Wychowanie do życia w rodzinie p. Iwona Dulewicz 14
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
2. 8.50 - 9.35 Biologia p. Małgorzata Sojka 26
3. 9.45 - 10.30 Fizyka p. Marta Leśniak 14
4. 10.35 - 11.20 Matematyka p. Sylwia Puto 24
5. 11.40 - 12.25 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada mg
6. 12.40 - 13.25 Geografia p. Patrycja Misztal 26
7. 13.30 - 14.15 Historia p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
8. 14.20 - 15.05 --- --- ---
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Fizyka p. Marta Leśniak 14
2. 8.50 - 9.35 Język angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
3. 9.45 - 10.30 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
4. 10.35 - 11.20 Matematyka p. Sylwia Puto 24
5. 11.40 - 12.25 Religia ks. Marcin Majcher 36
6. 12.40 - 13.25 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada DG
7. 13.30 - 14.15 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada DG
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Matematyka p. Sylwia Puto 24
2. 8.50 - 9.35 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
3. 9.45 - 10.30 Jezyk angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
4. 10.35 - 11.20 Język polski p. Katarzyna Bochniak 18
5. 11.40 - 12.25 Religia ks. Marcin Majcher 14
6. 12.40 - 13.25 Informatyka p. Barbara Urbanowska 28
7. 13.30 - 14.15 Wychowanie fizyczne p. Agnieszka Przerada DG
NA GÓRĘ