Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Plan lekcji
  3. VIIa

Plan lekcji dla VIIa

Rok szkolny: 2019 / 2020

 

Wychowawca: Agnieszka Zaręba

 

Plan obowiązuje: od 17 października 2019 r.

 

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Matematyka p. Marzena Bobula 22
2. 8.50 - 9.35 Biologia p. Małgorzata Sojka 26
3. 9.45 - 10.30 Geografia p. Patrycja Misztal 36
4. 10.35 - 11.20 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski DG
5. 11.40 - 12.25 Godzina wychowawcza p. Agnieszka Zaręba 16
6. 12.40 - 13.25 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
7. 13.30 - 14.15 Język polski p. Agnieszka Zaręba 16
8. 14.20 - 15.05 Język polski p. Agnieszka Zaręba 16
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Fizyka p. Marta Leśniak 14
2. 8.50 - 9.35 Geografia p. Patrycja Misztal 26
3. 9.45 - 10.30 Język polski p. Agnieszka Zaręba 16
4. 10.35 - 11.20 Historia p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
5. 11.40 - 12.25 Matematyka p. Marzena Bobula 22
6. 12.40 - 13.25 Język angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
7. 13.30 - 14.15 Wychowanie do życia w rodzinie p. Iwona Dulewicz 14
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Język niemiecki p. Bogusława Sankowska 22
2. 8.50 - 9.35 Język polski p. Agnieszka Zaręba 16
3. 9.45 - 10.30 Biologia p. Małgorzata Sojka 26
4. 10.35 - 11.20 Plastyka p. Maria Kokot 12
5. 11.40 - 12.25 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski DG
6. 12.40 - 13.25 Historia p. Małgorzata Mroczek-Rutka 12
7. 13.30 - 14.15 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
8. 14.20 - 15.05 --- --- ---
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Język angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
2. 8.50 - 9.35 Fizyka p. Marta Leśniak 14
3. 9.45 - 10.30 Matematyka p. Marzena Bobula 22
4. 10.35 - 11.20 Religia ks. Marcin Majcher 12
5. 11.40 - 12.25 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski mg
6. 12.40 - 13.25 Muzyka p. Maria Kokot 12
7. 13-30 - 14-15 --- --- ---
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 Matematyka p. Marzena Bobula 22
2. 8.50 - 9.35 Religia ks. Marcin Majcher 32
3. 9.45 - 10.30 Chemia p. Małgorzata Siwek 14
4. 10.35 - 11.20 Język polski p. Agnieszka Zaręba 16
5. 11.40 - 12.25 Wychowanie fizyczne p. Piotr Strzałkowski mg
6. 12.40 - 13.25 Język angielski p. Magdalena Jakubczyk 36
7. 13.30 - 14.15 Informatyka p. Barbara Urbanowska 28
NA GÓRĘ