Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Sukcesy

Sukcesy

MAMY LAUREATKĘ KONKUSU PRZEDMIOTOWEGO - rok szkolny 2020/2021


Z dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły

Maja Kamińska
z klasy 8a

uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii

organizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty.
Maju, gratulujemy i życzymy Ci dalszych sukcesów!

Uczennicę do konkursu przygotowywała...

Muzyczny sukces - rok szkolny 2020/2021

Nasze uczennice wzięły udziałw VI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Z Kolędą w Prusie" on-line w ZSO 3 w Sosnowcu.

Miło nam poinformować, że wokalistki ze Szkoły Radości zajęły następujące miejsca:

 

w kategorii klas 4-6 - Ala Klimek kl.6a zajęła 2 miejsce i...

Z głową w sieci - rok szkolny 2019/2020

Dnia 12.02.2020 r. uczennice naszej szkoły pod opieką Pani Barbary Urbanowskiej uczestniczyły w międzyszkolnym  konkursie  “Z głową w sieci” zorganizowanym przez w IX Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu.

Znowu mamy sukces - rok szkolny 2019/2020

Antonina Giza z klasy 5b otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym Multitest, a Katarzyna Medel z klasy  8b została laureatką tego konkursu.

Gratulujemy.

Mamy ogólnopolskie wyróżnienie! - rok szkolny 2019/2020

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie: Julia Czyż z klasy VIa i Sebastian Paszyn z klasy VIIIa zostali wyróżnieni w konkursie plastycznym p.t. "Sosnowiecka Cerkiew Prawosławna". Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju plastycznego talentu i wrażliwości na walory lokalnej...

Ty też możesz zostać mistrzem genetyki - sukces rok szkolny 2018/2019

Z przyjemnością informujemy, że  uczennica klasy VIII Aya Sobczak - Ait Oulahyane zajęła I miejsce w konkursie powiatowym "Ty też możesz zostać mistrzem genetyki" organizowanym przez IX LO w Sosnowcu. Gratulujemy!

Konkurs na plakat elektroniczny

03 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystości podsumowującej  działania związane z edukacją  regionalną w Sosnowcu. Gala  odbyła się  w sali widowiskowo - koncertowej Muza przy ul. Warszawskiej. Na program uroczystego spotkania  złożyły się: prezentacja o działaniach w klasach...

Konkurs Matematyczny Galileo

Z dumą informujemy, że nasze uczennice: Kinga Krzywda z klasy 4b i Katarzyna Mendel z klasy 7b zostaly laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego GALILEO. Kinga zajela 10 a Kasia 11 miejsce w kraju.

Gratulujemy!!!

SUKCESY NASZYCH ÓSMOKLASISTÓW

Kolejne sukcesy naszych ósmoklasistów: Martyna Tenerle zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Zdrowie dla wszystkich” organizowanym przez II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej, a Bartłomiej Baran zajął III miejsce w konkursie biologicznym „Genetycznie...

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z wiedzy o społeczeństwie

Bartek Baran – VIII A i Julia Stokłosa – VIII B finalistami Wojewódzkiego Konkursu z wiedzy o społeczeństwie „20 lat samorządu terytorialnego w województwie śląskim”

NA GÓRĘ