Sukcesy w poprzednich latach

Sukcesy naszych uczniów w konkursach międzyszkolnych

 

Rok szkolny

 Miejsce

Rodzaj konkursu

Laureaci

Opiekun

2017/2018

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w wierszach M.Konopnickiej,J.Brzechwy, J.Tuwima

Paszyn H.

Bilnik G.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w wierszach M.Konopnickiej,J.Brzechwy, J.Tuwima

Stańczyk I.

Januszko V.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jaki znak Twój?”Orzeł Biały

Krzysztofik N.

Kraska B.

 

I miejsce

Konkurs Wiedzy o Sosnowcu

Zaborowska A.

Zawada B.

 

III miejsce

Konkurs Wiedzy o Sosnowcu

Bałdys O.

Zawada B.

 

IV miejsce

Konkurs Wiedzy o Sosnowcu o Puchar przechodni przewodniczącego Rady Miasta

Zaborowska A.

Zawada B.

 

Wyróżnienia XIV miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Meditest

Aya Sobczak Ait Oulahyane,

Sojka M.

 

II miejsce

Konkurs recytatorski „Oswoić poezję”

Aya Sobczak Ait Oulahyane

Zawada B.

 

III miejsce

Konkurs recytatorski „Oswoić poezję”

Tenerle M.

Zawada B.

 

III miejsce

Konkurs recytatorski              „O skrzydło Pegaza”

Tenerle M.

Zawada B.

 

II miejsce

Konkurs Ekologiczny Galileo-Matematyka bez granic

Maciaszczyk M.

Puto S. Bobula M.

 

I miejsce

Konkurs Plastyczny „Kartka Walentynkowa”

Krzywda K.

Bilnik G.

Jakubczyk M.

 

I miejsce

Konkurs Plastyczny „Koszyczek wielkanocny”

Woźniczko M.

Bilnik G.

 

I miejsce

Miejski Konkurs „Mistrz klawiatury”

Młynarska W.

Fornal M.

 

I miejsce

Miejski Konkurs „Wiosenny Wirtualny spacerek” –kategoria klas V

Stokłosa J.

Sojka M.

 

II miejsce

Miejski Konkurs „Wiosenny Wirtualny spacerek” –kategoria klas IV

Czyż J

Sojka M.

 

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs „Listy do Ziemi”

Siech M

Sojka M

2016/2017

IV miejsce

drużyna

Regionalny Turniej Scrabble

Masarczyk M.

Olesiak N.

Golubska A.

Paryło J.

Bochniak K.

 

II miejsce

Kat.kl.1-3

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Giża A.

Cudak E.

 

III miejsce

Kat.kl.4-6

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Sobczak A.Ait Oulahyane

Zawada B.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl.1-3.Humor w wierszach M.Konopnickiej, J.Brzechwy,J.Tuwima

Kaczorek L.

Pawlik A.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl.1-3.Humor w wierszach M.Konopnickiej, J.Brzechwy,J.Tuwima

Paszyn H.

Bilnik G.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza choinka”dla uczniów kl.1-3

Falińska M.

Dulewicz I.

 

III miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Multitest 2016

Mendel K

Puto S.

 

XV miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Multitest 2016

Bojanowski F.

Puto S.

 

I miejsce

Kat.kl.4-6

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Górecka W.

Kokot M.

 

I miejsce

duet

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wieczorek A

Wieczorek N.

Kokot M.

 

III miejsce

Kat.kl.1-3

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Augustyniak J.

Dulewicz I.

 

II miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny „Zagrożeni ulubieńcy-Przyroda Zagłębia Dąbrowskiego”

Paszyn S.

Kokot M.

 

III miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny „Zagrożeni ulubieńcy-Przyroda Zagłębia Dąbrowskiego”

Otręba N.

Kokot M.

 

II miejsce

Miejski Konkurs Piosenki Turystycznej

Górecka W.

Kokot M.

 

I miejsce

zespół

Miejski Konkurs Piosenki Turystycznej

Kowalik J.

Zdybel J.

Wadyl M.

Rek K.

Olzak J.

Kokot M.

 

 I miejsce

Międzyszkolny Festiwal Teatralny Maska 2017

Gr.teatralna „Raz.dwa.trzyk”

Januszko V.

 

Specjalna nagroda

Międzyszkolny Festiwal Teatralny Maska 2017

Tenerle J.

Januszko V.

 

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Malarski „Siedem grzechów głównych”

Stokłosa J.

Kokot M.

 

I miejsce

Kat.kl.1-3

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

Paszyn H.

Bilnik G.

 

II miejsce

Kat.kl.4-6

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

Górecka W.

Kokot M.

 

I miejsce

duet

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

Wieczorek A.

Wieczorek N.

Szydło M.

 

I miejsce

zespół

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

Zespół „Gisais”

Szydło M.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoby wielkanocne”

Czajkowska A.

Kokot M.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoby wielkanocne”

Tenerle M.

Urbanowska B.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoby wielkanocne”

Stokłosa J.

Kokot M.

 

Nagroda specjalna

Regionalny Konkurs Plastyczny „Kartka urodzinowa dla Ziemi”

Krzywda K.

Bilnik G.

 

II miejsce

drużyna

Międzyszkolny Konkurs „Bajkowy misz-masz”

Czajka P.

Czyż J.

Tenerle J.

Januszko V.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

Zaborowska A.

Szydło M.

 

I miejsce

Miejski Konkurs „Wirtualny wiosenny spacerek po Sosnowcu”

Zdybel J.

Sojka M

 

III miejsce

Międzyszkolny Plener Malarski

Zaborowska A.

Kokot M.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Ważne wydarzenie w historii Polski w komiksie”

Paszyn S.

Kokot M.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Ważne wydarzenie w historii Polski w komiksie”

Stokłosa J.

Sojka M.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Ważne wydarzenie w historii Polski w komiksie”

Paszyn S.

Sojka M.

 

II miejsce

drużyna

Regionalny Konkurs „Znasz-li to miejsce czyli spacer po dzielnicach Sosnowca”

Foryś K.

Stokłosa J.

Sojka M.

 

I miejsce

Kat.kl.1-3

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ulubiona postać bajkowa”

Woźniczko M.

Żądecka J.

 

 

 

 

 

2015/2016

III miejsce

drużyna

Regionalny Turniej Scrabble

Mazur J. KijowskaW. Chojęta M.

Mendel O.

Bochniak K.

 

III miejsce

indywidualnie

Regionalny Turniej Scrabble

Mazur J.

Bochniak K.

 

I miejsce

Regionalny Konkurs Plastyczno-Poetycki „Poezja Ks.Jana Twardowskiego”

Kijowska W.

Bochniak K.

 

III miejsce

Miejski Konkurs Piosenki Turystycznej

Masarczyk M.

Szydło M.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Poetycki     „ Z uśmiechem i humorem o zdrowiu”

Sobczak A.

Zawada B.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Poetycki     „ Z uśmiechem i humorem o zdrowiu”

Chojęta M.

Bochniak K.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Poetycki     „ Z uśmiechem i humorem o zdrowiu”

Słoka R.

Zawada B.

 

Nagroda Specjalna

XXXI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych w Legnicy

Tenerle J.

Januszko V.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej „Misie,misie”

Tenerle J.

Januszko V.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej „Misie,misie”

Czyż J.

Januszko V.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Augustyniak J.

Dulewicz I.

 

I miejsce

Regionalny Konkurs Plastyczny

Maciaszczyk M.

Kokot M.

 

V miejsce

Ogólnopolski Konkurs Meditest

Chojęta M.

Szydło M.

 

I miejsce

XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Magia żywego słowa”

Kijowska W.

Bochniak K.

 

III miejsce

XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Magia żywego słowa”

Ostrowska P.

Bochniak K.

 

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Mały OKR”

Kijowska W.

Bochniak K.

 

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Oswoić poezję”

Kijowska W.

Bochniak K.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej ( kat.literacka)

Paszyn S.

Bochniak K.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej ( kat.literacka)

Bojanowski F.

Bochniak K.

 

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej ( kat.plastyczna)

Paszyn S.

Kokot M.

 

II miejsce

drużyna

III Międzyszkolny Konkurs Drużynowy ”Wśród legend i mitów”

Chojęta M.

Mazur J.

Szwarc P.

Sojka M.

 

I miejsce w województwie

X miejsce       w kraju

Ogólnopolski Konkurs Maks Matematyczny

Stokłosa M.

Januszko V.

 

III miejsce

drużyna

Międzyszkolny Konkurs Historyczny dla szkół podstawowych „Dzieje narodu i państwa polskiego. Polska Piastów 960-1370”

Bałdys O.

Jędryjas M.

Chojęta M.

Sojka M.

 

III miejsce

Ogólnopolska Akcja Pisania” Listów dla Ziemi”

Więcek J.

Szydło M.

 

I miejsce

duet

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

Tenerle M.

Kijowska W.

Kokot M.

 

I miejsce

Miejski Konkurs „Wirtualny wiosenny spacerek po Sosnowcu”-test wiedzy przyrodn.-ekologicznej

Stokłosa J.

Sojka M.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Polonistycznej „Boskopol”

Chojęta M.

Bochniak K.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Polonistyczno-Historyczny

Chojęta M.

Bochniak K.

Sojka M.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Polonistyczno-Historyczny

Kijowska W.

Bochniak K.

Sojka M.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wypłyń na głębię”

Kijowska W.

Bochniak K.

 

IV miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Galileo

Mendel K.

Puto S.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Sobczak A.

Ait Oulahyane

Zawada B.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Tenerle M.

Zawada B.

 

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Chór „Wesołe nutki”

Kokot M.

 

III miejsce

duet

Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Zegadło J.

Cembrzyńska O.

Szydło M.

 

II miejsce

Miejski Konkurs Eurowizji

Masarczyk M.

Szydło M.

 

III miejsce

Miejski Konkurs Eurowizji

Kijowska W.

Kokot M.

 

II miejsce

Kat.kl.1-3

Spotkania teatralne „Bawmy się w teatr”

Gr.teatralna

„Raz,dwa, trzyk”

Januszko V.

 

I miejsce

Kat.kl.4-6

Spotkania teatralne „Bawmy się w teatr”

Gr.teatralna

„Chochlik”

 

Bochniak K.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Matematyczny Czar Par”

Kijowska W.

Mazur J.

Puto S.

 

IV miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Matematyczny Czar Par”

Cios W.

Sztos W.

Puto S.

2014/2015

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Oswoić Poezję. 

Grochowska K.

Bochniak K.

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Oswoić Poezję. 

Ostrowska P.

Bochniak K.

 

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Oswoić Poezję. 

Kijowska W.

Bochniak K.

 

I miejsce

VIRejonowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej Imienia  Świętego  Jana  Pawła  II 

Kijowska W.

Bochniak K.

 

II miejsce

VI Rejonowy  Konkurs  Recytatorski 
Poezji  Religijnej Imienia  Świętego  Jana  Pawła  II 

Kraśnicka A.

Januszko V.

 

I miejsce

Międzyszkolny 
Konkurs Polonistyczno – Historyczny „ W świecie starożytnym”

Kasprzyk W.

Bochniak K.

Sojka M.

 

Wyróżnienie

Międzyszkolny
Konkurs Polonistyczno – Historyczny „ W świecie starożytnym”

Przeorska A.

Bochniak K.

Sojka M

 

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
,,Jestem częścią przyrody".  

Rendchen D.

Szydło M.

 

Wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

,,Jestem częścią przyrody".   

Kubas W.

Szydło M.

 

IV miejsce

Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy „Drużynowy łamacz głowy”, 

Rendchen W.

Konina J.

Bobula M.

Szydło M.

 

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny W świecie mitów.  

Kasprzyk W.

Przeorska A.

Bochniak K.

 

IV miejsce

Drużynowy Matematyczny slalom w SP 46

Mazur J.

Chojęta M.

Puto S.

 

III miejsce

Konkurs ortograficzny i polonistyczny twórczości własnej w Gim.16

Zięba E.

Bochniak K.

 

Wyróżnienie

Konkurs ortograficzny i polonistyczny twórczości własnej w Gim.16

Urbańska E.

Bochniak K.

 

I miejsce

 Międzyszkolny konkurs „POTRAFIĘ PIĘKNIE PISAĆ” w ZSO 1

Podolak P.

Bochniak K.

 

Wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs „POTRAFIĘ PIĘKNIE PISAĆ” w ZSO 1

Kaliński K.

Bochniak K.

 

 

I miejsce

Międzyszkolny konkursu historyczno-plastycznego pt. „Kocham Cię Polsko”

 

Pałysiewicz H

Sojka M

 

III miejsce

Międzyszkolny konkursu historyczno-plastycznego pt. „Kocham Cię Polsko”

 

Przeorska A

Sojka M

 

I miejsce

drużyna

II Międzyszkolny Konkurs Drużynowy ”Wśród legend i mitów”

Kucia M.

Cichoń K.

Piwowarczyk N.

Sojka M.

 

II miejsce oraz nagroda na najlepszą pracę plastyczną

Regionalny Konkurs Mitologiczny

Kasprzyk W

Pałysiewicz H

Urbańska J

Bochniak K

Sojka M.

NA GÓRĘ