Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Idzie przez las czerwony kapturek i spotyka wilka. Zwierzę ją pyta: - Gdzie idziesz głupi kapturku!? - Wcale nie jestem głupia... Idę do babci i niosę jej w tym...o kurcze! Ale jestem głupia! zapomniałam koszyczka!
Gosiaczek :) 6b
- Co robi blondynka gdy chodzi naokoło wanny? - Szuka wejścia!
Gosiaczek :) 6b
W szalupie rozpacza jeden z rozbitków: -Boże czy ktoś nas znajdzie? - Dopóki ja tu jestem tak. Odparł drugi rozbitek. -Dlaczego tak sądzisz ? - Bo jestem poszukiwany przez policję z siedmiu krajów.
Mateusz 6b
- Jak możesz twierdzić że ten facet to złodziej, wygląda tak porządnie! -Myślę że jest w moim najlepszym garniturze.
Mateusz 6b
Na ulicy Jasio spotyka punka Franka i pyta go: -Słyszłem, że miałeś spotkać się wczoraj z bandą wojowniczych skinów.Ty tymczasem jesteś zdrowy i cały. -Tak, bo na spotkanie ze skinami wysłałem swojego brata-bliżniaka.
Kasiek 6 c
Babcia mówi do Zuzi:- Kiedy ja byłam młoda, muzyka była znacznie piękniejsza i bardziej melodyjna. -Ależ babciu, ja teraz nie włączyłam magnetofonu, tylko mikser!
Kasiek 6 c
Wujek namawia Jasia, żeby poszedł po raz pierwszy na wagary. Wkońcu Jaś mówi:-Dobrze, wujku jak ty wrócisz z pracy, a ja ze szkoły to pójdziemy na wagary!
Kasiek 6 c
-Jasiu, dlaczego płaczesz? -Bo mój brat wybił szybę w oknie..... -No to co? Przecież to brat dostnie lanie, a nie ty. -Nie jestem taki pewien. My jesteśmy bliźniakami.
Kasiek 6 c
Znajomy dzwoni do drzwi Fąfary, na których wisi tabliczka z napisem "Uwaga pies". Drzwi otwierają sie i znajomy widzi Fąfarę z maleńkim ratlerkiem. -Nie rozumiem, po co to ostrzeżenie na drzwiach? -Żeby ktoś go nie zadeptał!
Kasiek 6 c
-Jasiu, jak będziesz miał 5 jabłek, a Kazio poprosi cię o 2, to ile ci zostanie? -Pięć! -Jesteś pewien? -Tak, bo Kazio to może dostać w zęby, a nie jabłko
Kasiek 6 c