Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Mała dziewczynka płacze na ulicy. Podchodzą ludzie i pytają: Czemu płaczesz? Bo się zgubiłam... A jak się nazywasz? Nie wiem. A jak się nazywa twoja mamusia? Nie wiem... A znasz swój adres? Tak. Wu-wu-wu , kropka, basia, kropka pe-el
Judyta z 6b
Szła teściowa przez las, pogryzły ją żmije, żmije wyzdychały a teściowa żyje!
Gosia 6 b
Przychodzi nielubiany zięć do swojej teściowej na obiad. Wchodzi, a mama czeka już z talerzem zupy grzybowej. Zięć sobie myśli, że to na pewno zupa z muchomorów, więc daje kotu. Po łyku zupy kot fik i leży ze sztywnymi łapami na plecach. Zięć sobie myśli: - Wiedziałem, że chce mnie otruć! Wyrzuca mamę przez okno, a kot nagle wstaje i krzyczy: - Jest, jest!
Gosia 6 b
Mama przychodzi po dziecko do przedszkola i widzi, że synek jest smutny: -Co się stało synku?? -pyta mama. -No, bo pani powiedziała,ż e mamy grzecznie zrobić kupkę w nocniczki. A kto nie zrobi, ten nie wyjdzie na podwórko się bawić - mówi chłopiec. -Ojej, syneczku! I co?? Nie mogłeś zrobić kupki? - Nie, mamusiu ja zrobiłem, ale Marek mi ukradł!
Judyta Z 6b
Mały dinozaur pyta mamę: -Mamo, czy jak umrę, to pójdę do nieba?? -Nie, synku, do muzeum.
Judyta Z 6b
Przychodzi pan do sklepu i mówi poproszę szklankę wody. Przychodzi znowu za 5min.poproszę szklankę wody. Przychodzi znowu za 5min i mówi poproszę szklankę wody a kasjerka pyta się co pan tak chodzi po tą szklankę wody?? My tu gadu gadu a tam się chałupa pali.
Judyta Z 6b
Blondynka dostała komórkowy telefon. Zabrała go, idąc na zakupy. Stała akurat w warzywniaku, gdy zadzwonił. Odebrała: - Och cześć Zosiu! - ucieszyła się. - Skąd wiedziałaś, że jestem w sklepie?
Gosiaczek :) 6b
Brunetka i blondynka idą przez park. Brunetka nagle mówi: "Och, popatrz na tego biednego zdechłego ptaszka!" Blondynka spojrzała na niebo i spytała "Gdzie?"
Gosiaczek :) 6b
Czemu blondynka cieszy się, że ułożyła układankę puzzle w 4 miesiące? - Ponieważ na pudełku napisano: "Od 2 do 5 lat" !
Gosiaczek :) 6b
Szef do sprzątaczki: - Proszę posprzątać w windzie! - A na którym piętrze?
Gosiaczek :) 6b