Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
-Mój mąż pali tylko po dobrym obiedzie-stwierdza Zosia. - Nie dziwię się że tak dobrze wygląda, po 3 papierosach w ciągu roku nie można zginąć!
Latos6b
-Dlaczego ożeniłeś się z Krysią? -Ocaliła mi życie. -W jaki sposób? -Nie ukrywała, że jak tego nie zrobię to mnie zabije!
Latos6b
-Od czego masz na głowie takiego guza? -Widzisz ten filar przy pałacu kultury? -Widzę. -No właśnie, a ja go nie zauważyłem.
Latos6b
Janek pyta kolegę: - Co ci się stało w oko? Dostałem śrubokrętem od Kowalskiej - Przez przypadek? - Nie, przez dziurkę od klucza.
tycha z 6 b
Male lwiątko pierwszy raz występuje na arenie w cyrku; widzi mnóstwo ludzi. - Mamusiu, co to jest?- pyta wskazując na widownię. - To jest publiczność. Ale jej nie musisz się bać, bo zobacz, że jest za kratami.
tycha z 6 b
Grześ wraca z zakrwawionym nosem. - Co ci się stało? - pyta mama. To przez tego magika z cyrku, który podczas przedstawienia wyciągnął mi z nosa złotą monetę! - Zostawił cię w takim stanie? - On nie! Po przedstawieniu moi koledzy szukali następnych monet!
tycha z 6 b
Na lekcji biologii nauczycielka pyta : Krzysiu, co wiesz o jaskółkach ? -To bardzo mądre ptaki. Odlatują do ciepłych krajów, jak tylko rozpocznie się rok szkolny
tycha z 6 b
Jedzie Jasiu z tatą pociągiem. -Synku widzisz ten piękny las ?-pyta tata. -Nie, nie widzę, drzewa mi zasłaniają -odpowiada Jaś
Tychaz 6 b
Na matematyce Jasio odpowiada: - Przez trzy dowolne punkty można przeprowadzić jedną prostą... Nauczyciel łapie się za głowę. Jasio orientuje się, że się pomylił i wyjaśnia: - Oczywiście, o ile ta prosta będzie odpowiednio gruba!
M.K caffe
Rozmowa powodzian: -Jak ci się tam powodzi? -A, nie przelewa się!
M.K caffe