Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
- Jasiu , dlaczego nie byłeś wczoraj w szkole? - Bo wczoraj umarł mój dziadek... - Nie kłam. Wczoraj widziałam twojego dziadka w oknie... - Tatuś wystawił go przy oknie, bo listonosz szedł z rentą...
-Dlaczego nie wstajesz ? - pyta Jasia w autobusie starsza pani i spogląda na niego karcąco. - Już ja dobrze panią znam ! Ja wstanę a pani zajmie mi miejsce.
Lekcja biologii. - Jak nazywa się największy zwierz mieszkający w naszych lasach? - pyta pani Jasia. - Dźwiedź. - Chyba niedźwiedź? - Jeśli nie dźwiedź, to ja już nie wiem...
Nauczycielka na lekcji polskiego pyta Jasia : - Jasiu, jeżeli powiem: "jestem piękna", to jaki to czas? - Czas przeszły, proszę pani.
Facet siedzi na balkonie i patrzy, a tu wióry lecą. Patrzy, a piętro wyżej sąsiad struga wariata.
Na lekcji fizyki nauczycielka pyta ucznia: - Jasiu, skąd się bierze prąd? - Z dżungli. - Co ty wygadujesz!? - Bo gdy tatuś po pracy próbuje włączyć telewizor, to mówi: ,,Te małpy znów wyłączyły prąd!".
Michał K z 6 b
Mama pyta Jasia: -O czym uczyliście się dziś w szkole? -O tym, że na pytania trzeba odpowiadać: ,,tak" albo ,,oczywiście". - l co, nauczyłeś się? - No!
Michał K z 6 b
Przychodzi kolega do Jasia i pyta: - Jasiu, dlaczego klaszczesz? - Odstraszam krokodyle. - Tu nie ma żadnych krokodyli! - A widzisz jak działa!!!
mk caffe z 6b
Jasio zakopuje w ogródku jajka, mama Jasia widzi to i mówi - Jasiu dlaczego zakopujesz jajka w ogródku? Bo na wieczór będę miał sadzone.
bartek4c
Babcia wypełnia papierki w urzędzie wypełnia, wypełnia, wreszcie wypełniła i oddaje urzędnikowi a urzędnik: - A jeszcze musi się pani tu podpisać. - A jak się mam podpisać? - No, normalnie - tak, jak się pani podpisuje na liście. Babcia napisała: "Całuje Was mocno - Babcia Alina"
Tysia 6a