Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Rozmawiają dwie sąsiadki: - Wie pani, że ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek, bo cały swój dorobek przekazał na sierociniec. - A dużo tego było? - Ośmioro dzieci!
olka 6b
Rozmawia dwóch sąsiadów: - Ja przepraszam, że moje kury wydziobały panu kukurydzę! - Nie, to ja przepraszam, bo widzi pan... mój pies zagryzł panu te kury - A tak, ale ja przejechałem panu tego psa - Wiem, wiem, już poprzebijałem panu opony
olka 6b
Jedzie baba małym fiatem i zatrzymuje ją gliniarz. - Przekroczyła pani 60-tke! - Ależ skąd panie władzo, to tylko ten kapelusz mnie tak postarza!
Przychodzi garbata baba do łysego lekarza, a lekarz się pyta: - Co się pani stało? - Idę na Łysą górę...
Gosia 6 b
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, źle się czuję... Lekarz zbadał babę i mówi: - Proszę codziennie na czczo wypijać jedno jajko... - Ale panie doktorze, ja nie znoszę jajek... - Ale kto pani każe je znosić...?
Gosia 6 b
Przychodzi żaba do lekarza ze skarpetą na głowie. Lekarz się jej pyta: - Co się pani stało? - Ej, nie wiedzisz, że to napad!!!
Gosia 6 b
Przychodzi baba do lekarza z glistami na głowie. Lekarz się jej pyta: - Co się pani stało? - No co, dredy sobie zrobiłam...
Gosia 6 b
Przychodzi baba do lekarza. Lekarz ją wita i mówi: - Mam dla pani dwie złe wiadomości... - No to proszę mówić o co tym razem chodzi... - Zostało pani pięć dni życia... - A ta druga? - Miałem to pani powiedzieć w zeszły piątek...
Gosia 6 b
-Już od roku jestem zaręczona z Kaziem. Cicho, bez rozgłosu. Ale szczerze mówiąc, dość mam już podobnych sekretów! -Co więc zamierzasz z tym zrobić? -Powiedzieć o tym jego żonie.
Latos6b
Więzień wykopał tunel. Ucieka. Nagle wylot zasłania jakiś cień. -Chcesz mi pomóc? -Nie mogę. -Dlaczego? -Jestem strażnikiem.
Latos6b