Humor

Jesteś tu: » Strona główna » Humor
Nick:
Treść:
Rozmawiają dwaj początkujący myśliwi. - Czy upolowałeś coś? - Jeszcze nie. Ale jednego zająca to porządnie nastraszyłem.
Maciek W.
Na lekcji pani nauczycielka pyta Kasię - Kasiu! Jakie zęby pojawiają się u człowieka najpóźniej? - Sztuczne - odpowiada bez zastanowienia Kasia
Maciek W.
Mama zwraca się do małego Jasia - Jasiu, pocałuj ciocię - Dlaczego, przecież byłem grzeczny!
Maciek W.
Policjant spotyka na ulicy zapłakanego Jasia. - Dlaczego chłopczyku płaczesz? - Bo zgubiłem złotówkę.. - Masz tu złotówkę i już nie płacz lituje się nad nim stróż prawa. Chłopiec jednak wybucha jeszcze większym płaczem - Czemu jeszcze płaczesz? Przecież dałem ci złotówkę! - Tak, ale gdybym nie zgubił tej pierwszej złotówki, miałbym teraz dwa złote.
Maciek W.
Mama zwraca się do synka : - Jasiu, od dwóch tygodni nie chodzisz do szkoły! Naprawdę, dziś już musisz iść. - Nieeee! Nie pójdę!!Nie pójdę!-mówi płaczliwie Jasio. Nie lubię szkoły! - Jasiu! Ferie dawno się już skończyły! Musisz iść! - Nie pójdę do szkoły! Dzieci mnie nie lubią i ja też dzieci nie lubię! - Jasiu! - mówi ostro mama - Musisz iść do szkoły z dwóch zasadniczych powodów: po pierwsze, masz już 57 lat, a po drugie jesteś dyrektorem tej szkoły!
Na gałezi wiszą dwa leniwce. Po pięciu dniach jeden z nich powoli rusza głową . Następnego dnia drugi mówi -Rraanyy Sstteeffaann , aallee jjeesstteeśś nneerrwwoowwyy!!
Maciekrosta
Jedzie sobie facet w Oplu i złapał gumę. Zjeżdża na pobocze i odkręca koło. Nagle pojawia się Ferrari. Kierowca wysiada i pyta się kierowcy Opla. -Co robisz? -Odkręcam koło. Kierowca Ferrari tłucze szybę Opla i mówi -W takim razie ja wezmę radio!
Maciekrosta
Czy wiesz jak zapewnić blondynce zabawę na kilka godzin? Tak, wystarczy napisać na kartce z obu stron "odwróc mnie" i dać ją blondynce.
Maciekrosta
Dwaj więźniowie skazani na dożywocie opowiadają sobie kawały, które nazywają po numerkach. Jeden mówi: - 58. - Ha, ha, ha. 65. - Ha, ha ,ha. 485. - Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha. - Czemu się tak długo śmiałeś? - Bo go jeszcze nie znałem! Ha,ha, ha...
Krystian z 4a
- Jak wykurzyć blondynkę, która zajęła ci miejsce w samolocie do Londynu? - Powiedzieć jej, że te fotele nie lecą do Londynu...
Krystian z 4a