Wyniki konkursu plastyczno-technicznego "NAJCIEKAWSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs na ozdobę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy przestrzennej - ozdoby bożonarodzeniowej. Ze względu na to, że na konkurs nadesłanych zostało wiele (bo aż 83) przepięknych, kolorowych prac, komisja w składzie p.G.Bilnik, p.M.Kokot i p.B.Urbanowska miała niełatwe zadanie. Komisja brała pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy oraz zgodność z tematem.Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych :

Kategoria klas I-III

Im.-Staszkiewicz Ania-kl.2a

IIm.-Pietrzak Oliwia-kl.1a

IIIm.-Chowańska Ania-kl.1b

Wyróżnienia: Zalas F.,RadajakA.,Peryga N.

 

Kategoria klas IV-VIII

Im.Polecińska Milena-kl.4b,Liberska Ksenia-kl.6c

II m.Czyż Julka-kl.7a,Rek Kinga-kl.8a

III m.Falińska Martynka-kl.7b,Stefański Szymon-kl.7c

Wyróżnienia: Kowalska R.,RekK.,KlimekA.,Kozieł E.,Rapacz M.,Rapacz S.,RekK.,Buczek F., Augustyniak J.,AndrzejewskiM.,Kałuzińska J., Woźniczko M.,Zgrzywa S., Piszczek P.,Peryga W.

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie plastyczno – technicznym. Laureatom konkursu zostaną przygotowane pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

NA GÓRĘ