Spotkanie z bajką ,,Tarapaty na leśnej polanie”

Bajki od zawsze były i są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, a także niezastąpionym sposobem rozwijania wyobraźni, sposobem spędzania czasu wolnego, a co najważniejsze stanowią wartościowy element procesu wychowawczego.

18 lutego po raz kolejny odbyło się w naszej szkole bajkowe spotkanie z przedszkolakami. Naszymi gośćmi były dzieci wraz z opiekunami z Przedszkoli nr 38, 39 i 59 oraz Niepublicznego Przedszkola ,,Akademia Pana Kleksa”. Podczas spotkania goście obejrzeli przedstawienie teatralne pt. ,,Leśne tarapaty”, w wykonaniu zespołu teatralnego z klasy 3b oraz Gangu roztańczonych zajączków z klasy 1b. Widzowie z zaciekawieniem śledzili historię ciekawskiego Misia i niesfornego Zajączka, którzy uciekli w wirtualny świat gier komputerowych. Najmłodsi widzowie świetnie poradzili sobie z zagadkami, odpowiedzieli na pytania dotyczące spektaklu. Mieli również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności ruchowych. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem, ogłoszono Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Na leśnej polanie”. Do zobaczenia za rok….!!!

Organizatorzy spotkania:

A.Pawlik, V.Januszko, J.Żądecka.