VIII Zagórska Spartakiada Sportowa Przedszkolaków

W dniu 12 czerwca 2019 r. gościliśmy sześciolatków z okolicznych przedszkoli, dla których nauczyciele naszej szkoły zorganizowali kolejną edycję Zagórskiej Spartakiady Sportowej. Zawody rozpoczęła Dyrektor Szkoły mgr Beata Bochenek, która  powitała miłych gości i życzyła wszystkim wspanialej zabawy.  Po rozgrzewce dzieci rywalizowały drużynowo w wyścigach rzędów. Wśród głośnego dopingu turniej wygrała drużyna z Przedszkola nr 38, drugie miejsce zajęła drużyna z Niepublicznego  Przedszkola ,,Akademia Pana Kleksa”, a trzecie z Przedszkola nr 39. Były okrzyki radości , gratulacje i smutek na twarzach tych, którym w tym roku nie udało się stanąć na podium.  Drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Dziękujemy opiekunom i dzieciom za udział w spartakiadzie oraz życzymy wspaniałych wakacji– organizatorzy G. Bilnik, I. Dulewicz, R. Strzałkowska i P. Strzałkowski.